در ازای مبلغی که شما میپردازید، ما وب سایت یا ربات و یا غیره شما را بر روی یک یا تعدادی از سرورهای خود میزبانی میکنیم. تا زمانیکه شما شرایط و ضوابط استفاده از سرویسهای ما و یا هر توافق نامه ی دیگری که ممکن است بین شما و اروم هاست برقرار شود را رعایت نمایید میتوانید از سرویسهای اروم هاست استفاده کنید. اروم هاست تضمین مینماید تمام سرویسهای خود را ، دقیقا طبق مشخصاتی که در سایت آمده است به مشتری ارائه کند و سرویس گیرنده(مشتری) نیز متعهد میشود که از سرویسها فقط در چهارچوب مشخصات تعیین شده برای آن سرویس استفاده نماید. زین پس در این صفحه کلمه ی "خدمات" اشاره به سرویسهای میزبانی و هرگونه سرویس دیگری که توسط اروم هاست ارائه میشود دارد، و کلمه ی "شرکت"، "ما" و یا اروم هاست اشاره به گروه خدمات میزبانی اروم هاست دارد.

میزبانی داده ها

برای ما جهت میزبانی وب سایت شما بسیار مهم است که فایلها و محتویات وب سایت شما بر روی سرورهای ما قرار داشته باشند. با انجام دادن اینکار، شما به ما این اجازه را میدهید که سایت شما را در دسترس کاربران اینترنت قرار دهیم. بدیهی است مسئولیت این محتوا به عهده سرویس گیرنده (مشتری) بوده و اروم هاست هیچ مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت کاربران خود ندارد. همچنین برای جلوگیری از خسارات احتمالی و غیر قابل پیشبینی، سرویس گیرنده (مشتری) موظف است یک نسخه پشتیبان علاوه بر نسخه پشتیبانی که اروم هاست تهیه می کند از فایل ها و پایگاه های داده ای که بر روی سرورهای اروم هاست قرار میدهد به صورت مرتب تهیه کرده و نزد خود نگهداری کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی نظیر خرابی سرور، مشکلات شبکه، پاک شدن داده ها از روی سرورهای اروم هاست و ... بتواند فایلها و داده های خود را بازیابی نماید.

اطلاعات شخصی کاربران

کاربر موظف است اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت نام را به طور صحیح و کامل در اختیار اروم هاست قرار دهد. در مقابل، اروم هاست متعهد میشود اطلاعات شخصی کاربر نظیر نشانی ایمیل، آدرس، شماره تلفن و... به صورت کاملا امن نزد خود نگهداری نماید و نیز از آنجا که حفظ حریم خصوصی کاربران برای اروم هاست بسیار حائز اهمیت میباشد اروم هاست متعهد میشود که اطلاعات خصوصی کاربرانش را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد. با اقدام به خرید یکی از خدمات اروم هاست، به ما این اجازه را میدهید که در موارد ضروری مثل بررسی های داخلی شرکت، بررسی وب سایت و محتوای وب سایت شما و مسائلی از این قبیل از اطلاعات شخصی شما استفاده نماییم. اروم هاست موظف است چنانچه درخواست رسمی از سوی مراجع و ارگان های قضایی و یا دولتی مبنی بر در اختیار گذاشتن مشخصات کاربران دریافت کند، مشخصات فردی کاربران را تسلیم آن مرجع و یا ارگان نماید.

پشتیبان گیری

اروم هاست تمام توان خود را در جهت تهیه نسخه ی پشتیبان از وب سایت کاربران به صورت مداوم بکار میگیرد، ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه و همینطور دیگر خسارت های وارد شده به کاربر به هر نحوی، هیچگونه مسئولیتی ندارد. مسئولیت و پاسخگویی در قبال فایلهای آپلود شده بر روی سرورهای اروم هاست توسط سرویس گیرنده (مشتری) به عهده ی شخص سرویس گیرنده بوده و هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه اروم هاست نخواهد بود. در رابطه با مسئله پشتیبان گیری به موارد زیر توجه کنید: - بک آپ گیری از سایت هایی که حجم بالای 10 گیگابایت دارند انجام نمی شود و این یوزر ها باید خود بک آپ تهیه نمایند. - بک آپ گیری از سرور های مجازی و سرور های اختصاصی بر عهده خود کاربر بوده و اروم هاست در صورت از دست رفتن اطلاعات این سرویس ها (حال به هر دلیل) هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

استفاده/فعالیت غیرمجاز

حفظ کیفیت خدمات همیشه در درجه اول اهمیت برای اروم هاست بوده است. لذا در راستای این سیاست، با فعالیتهای غیر مجاز و سوء استفاده از منابع سرورهای اروم هاست ، به طور کلی با سرویس هایی که باعث اختلال در عمکرد سرور های اروم هاست شود برخورد خواهد شد، این موارد میتواند شامل : نفوذ و یا تلاش برای دسترسی بدون اجازه به وب سایتها، شبکه ها و رایانه های دیگر، Port Scan و تمامی اعمال خرابکارانه، کلاهبرداری، حملات Dos، سرقت اطلاعات کاربران و ... ارسال ایمیل های تبلیغاتی و هرزنامه (اسپمینگ) و همچنین ارسال ایمیلهای انبوه و ناخواسته استفاده از اسکریپتها و نرم افزارهایی که منابع سرور را بیش از حد مجاز اشغال نمایند و منجر به افت کیفیت و وارد نمودن فشار مضاعف به سرور شوند، نظیر اسکریپت های چت آنلاین، لیچ، آپلود سنتر ، ایجاد cron job هایی که هر دقیقه ران خواهند شد و پروسسی را برای آپدیت و غیره اجرا می کنند . آپلود فایلهای غیر مجاز، نظیر (و نه محدود به) شل ها و همچنین فایلهای غیر اخلاقی و نیز هر گونه اطلاعاتی که منجر به برخورد قضایی و یا فیلترینگ سایت مذبور گردد، مانند آپلود فایلهای موزیک و فیلم غیر مجاز و نظیر آن. راه اندازی وب سایتهایی با محتوای مجرمانه و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و قانون جرایم رایانه ای راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر بر روی سرورهای هاست اشتراکی

فیشینگ

استفاده از صفحات فیشینگ بر روی میزبان ( هاست ) ممنوع می باشد. در صورت مشاهده تمام سرویس های کاربر مسدود شده و شماره تلفن و اطلاعات کاربر به مراجع قضایی داده میشود. و کاربر موظف است جریمه پرداخت کند، که معادل 50 هزار تومان می باشد.

تغییر قوانین و مقررات

اروم هاست می تواند به قوانین و مقررات ذکر شده قوانین جدیدی اضافه کند و یا قوانینی را حذف کند. و کاربر موظف است از قوانین پیروی کند ، در صورت عدم پیروی سرویس های کاربر مسدود خواهد شد بدون دادن بکاپ